Ludowy Zespół Sportowy Wielkopolanka Szelejewo - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Zapowiedz najbliższej kolejki A-klasy

• autor: Animigeax, 2012-03-20 22:03

Zima dobiegła końca, więc  pora wrócić na boisko!

Już w najbliższy weekend wystartuje  Klasa A  grupa 1.  Bez wątpienia jednym z najciekawszych spotkań będzie pojedynek drużyn: Ruch Bojanowo( czwarta lokata w tabeli ) -Sokół Chwałkowo( piąta lokata w tabeli ). Drużyna z Bojanowa będzie chciała zrewanżować się za pierwsze spotkanie, w którym przegrała 0-2 na własnym boisku. Zawodnicy z Chwałkowa doskonale wiedzą, że jeśli uda się pokonać rywala to właśnie oni zameldują się na czwartej pozycji w tabeli.

Sporą dawkę emocji powinni także przeżyć kibice podczas spotkania w Pogorzeli. Miejscowy Lew będzie podejmował drużynę z Sowin. Drużyny dzieli aż 10pkt! Przed rozpoczęciem rundy wiosennej zawodnicy z Pogorzeli zapowiadali, że mają zamiar zagrać zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce w pierwszej serii spotkań.  Rolgos wygrał pierwsze spotkanie w Sowinach 2-1 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Zarówno jedna jak i druga drużyna potrzebuje zwycięstwa. Lew musi wygrywać , aby odbić  się od dna, a ekipa z Sowin przy odrobienie szczęścia może włączyć się do walki o podium.

Wicelider tabeli na własnym obiekcie w Osiecznej podejmuje ostatnia ekipę rozgrywek czyli Pelikan Dębno Polskie. Faworyt może być tylko jeden! Drużyna Osy na własnym terenie gra bardzo dobrze (4 zwycięstwa w czterech meczach) i zdobywa sporo bramek (bilans 10-1). Zawodnicy z Dębna mają fatalny bilans spotkań poza domem. W pięciu spotkaniach zdobyli 1pkt, stracili 20 bramek, sami zdołali zdobyć zaledwie 4. Zapowiada się wiec egzekucja, ale czy na pewno ?

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w Czeluścienie, do którego przyjedzie dziesiąta drużyna rundy jesiennej czyli Orzeł Lipno. Grom zdobył w pierwszej fazie rozgrywek 23 pkt. Co dało mu trzecią lokatę w tabeli i świetną pozycje do ataku miejsc gwarantujących awans. Drużyna z Lipna radzi sobie bardzo słabo i obok Pelikana oraz Korony Wilkowice jest jedna z 3 najsłabszych drużyn całych rozgrywek. Orzeł do tej pory ma na swoim koncie zaledwie 5 pkt. Jesienią Grom Czeluścin pokonał rywala 1-2.

Drużyna Kanii Gostyń oraz Korony Wilkowice w tej kolejce będą pauzowały.

Zapowiedz spotkania Wielkopolanki Szelejewo z Mas-Rol Spławie pojawi się w późniejszym terminie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Grom Czacz 3:2 Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa Błękitni Kąkolewo