Ludowy Zespół Sportowy Wielkopolanka Szelejewo - strona nieoficjalna

Mikołajki - przedszkole w Strzelcach Wielkich - 06.12.2017
Ładowanie...

Pewne zwycięstwo. Udany powrót Brudra!

• autor: Giggs5, 2011-10-15 17:46

Wielkopolanka Szelejewo vs Orzeł Lipno 6:0

Faworytem tego meczu była Wielkopolanka Szelejewo która pewnie wygrała spotkanie 6:0.Początek meczu należał do gości którzy już w 2 minucie stworzyli sobie klarowną sytuację. Z prawej strony zawodnik Orła dośrodkował w pole karne a tam napastnik gości oddał strzał głową w światło bramki lecz Porzucek sparował strzał na rzut rożny.Z biegiem czasu Gospodarze zaczęli kontrolować grę i w 20 minucie Dariusz Kaczmarek pięknym strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza Gości.25 minucie sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Bruder i przestrzelił.Jednak to nie podłamało zawodników Wielkopolanki i w 31 minucie znów dał znać o sobie "Kaczor". Pięknym strzałem z 18 metrów w same okienko pokonał Golkipera Gości. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i Wielkopolanka pewnie prowadziła 2:0. Po przerwie Gospodarze wyszli bardzo zmotywowani aby nie popełnić błędu z poprzedniego meczu z Dębnem, kiedy to w drugiej połowie oddali cały plac gry przeciwnikom.W 55 minucie wreszcie zabłysnął Bruder. W sytuacji sam na sam "Harry" pokazał jakim jest doświadczonym zawodnikiem i pewnie skierował piłkę do siatki, Po 5 minutach było już 4:0. Na strzał z 16 metrów zdecydował się Norkiewicz, lecz bramkarz sparował strzał wprost pod nogi Wabińskiego i ten pewnie dobił strzał.W 65 minucie kolejny raz dał znać o sobie Kaczmarek. Z lewej strony dośrodkował Bruder a w polu karnym "Kaczor" nie miał innego wyjścia tylko wpakować piłkę do bramki.Zawodnicy Wielkopolanki zaczęli śmielej atakować i w 74 minucie z prawej strony dośrodkował Pietrzyk. W polu karnym piłkę przejął "Nora" ,który piętką odegrał do kapitana zespołu Bartosza Wabińskiego a ten pewnym silnym strzałem wpakował piłkę do siatki. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i Gospodarze pewnie wygrali spotkanie.

Wielkopolanka Szelejewo 6:0 Orzeł Lipno

Bramki:

Kaczmarek x3

Wabiński x2

Bruder x1

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Grom Czacz 3:2 Awdaniec Pakosław
Kormoran Święciechowa Błękitni Kąkolewo